Edona Llalloshi në krahët e babit, duken kaq të lumtur

Edona Llalloshi tejet e lumtur pranë babait.

Këngëtarja Edona Llalloshi gëzon karrierë të gjatë e të suksesshme në botën e muzikës.

Ajo, nuk është ndaluri së kënduari prej 30 vitesh dhe këngët e saj kanë qenë e vazhdojnë të jenë të pëlqyera.

Ylli i muzikës, ka bërë për vetë publikun edhe me stilin elegant, femëror, por tejet korrekt, shkruan Kosovarja.

Në rrugëtimin e saj, ajo e ka pasur gjithmonë pranë vetës babain, për të cilin përherë ka falënderimet më të mëdha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme