Edona Llalloshi publikon pamje nga pushimet me familje, kaq të lumtur po duken secili prej tyre

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale si dhe në ahengje familjare.

Në fotografinë e fundit ajo shihet të ketë filluar pushimet me familje dhe duken mjaft të lumtur./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme