Ekskluzive: Hetuesit gjejnë ditarin me 63 faqe të Astrit Deharit

E martë, 08 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Hetuesit që po merren me zbardhjen e rastit të vdekjes së Astrit Deharit, kanë gjetur një ditar personal të të ndjerit në dhomën e tij dhe janë duke lexuar përmbajtjen e tij.

Burime të Indeksonline brenda Prokurorisë bëjnë të ditur se hetuesit lexojnë dhe po analizojnë çdo pjesë të ditarit të Astrit Deharit i cili është shkruar gjatë kohës së paraburgimit.

I njëjti burim, ka treguar se sipas informacioneve të siguruara, javën e kaluar Astrit Dehari është vizituar nga familjarët e tij disa herë, por gjithmonë ata kanë qenë të shoqëruar nga një përfaqësues i Vetëvendosjes./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme