Elita Rudi po bëhet nënë për herë të tretë? Vishet me komplete të gjëra për ta fshehur barkun e fryrë

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një palë komplete të gjëra.

Mos ndoshta është sërish në pritje të ëmbël dhe po mundohet ta fshehë barkun me veshje të gjëra?/ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme