Mimoza Mustafa si 20-vjeçare lajmërohet nga pushimet, provokon rëndë me pozën e fundit ku doli e ‘zhveshur’

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket më atraktive se asnjëherë më parë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme