EMRI/ Aksidenti në Rrile-Lezhë, ndërron jetë në spital njëri nga shoferët! Një nga pasagjerët në gjendje të rëndë (VIDEO)

Pas aksidentit ne aksin Rrile-Lezhe, ku u perplasen dy automjete rreth ores 15:00 nderroi jete ne spitalin e traumes drejtesi i mjetit tip opel Ndoc Nikolli 66-vjec.

Ai kishte marre plage te shumta ne disa pjese te trupit dhe nuk mundi te mbijetoje.

Ne gjendje te rende ndodhet dhe nje grua qe ishte psagjare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme