Familja Jashari ia hap dyert AAK-së

Gjatë ditës së djeshme dhe të sotme po bëhen nderime pranë varreve të familjes Jashari, në nder të 19 vjetorit të rënies së tyre.

Homazhet u bën nga të gjitha partitë politike si ato të pushtetit edhe ato të opozitës.

Mirëpo gjatë ditës së sotme familja Jashari kanë pritur edhe vizitorë.

Ata hapën dyert vetëm AAK-në, por jo edhe për partitë që janë në pushtet.

Indeksonline ka siguruar një foto nga kjo vizitë, ku shihen së bashku familja Jashari dhe përfaqëuses të AAK-së brena në kullë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme