Gjakovarë që u vranë dhe gjakovari që e përkrah Ali Ahmetin

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sonte tregoi se pse ka zgjedhur Artan Grubin si bartës liste në zonën 1 zgjedhore. Ai tha se pa gjakovar nuk bën të dilet në zgjedhje.

Mirëpo deri sa shtohet dashuria mes Ali Ahmetit dhe Artan Grubit, dhe deri sa ata me këmbëngulësi marrin pjesë në qeverinë e udhëhequr prej VMRO-së, në Maqedoni janë vrarë disa gjakovarë si Mirsad Ndrecaj e Xhafer Zymberi, kurse Sami Ukshini-Komandant Sokoli i cili poashtu është nga Gjakova me shumë shokë tjerë gjenden në burgjet maqedonase./Lajmpress

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme