Gjendet drogë në Kumanovë, arresthohet 19 vjeçari

Siç njoftojnë nga MPB, më 23.10.2021 në orën 9:30 në rrugën “Stevo Filipoviq” në Kumanovë, zyrtarët policorë të SPB Kumanovë kanë arrestuar 19 vjeçarin K.G nga Kumaniva.

Gjatë kontrollimit në shtëpinë e tij, me urdhër gjyqësor, policët kanë gjetur marihuanë, fara kanabisi dhe saksi me kanabis.

“Ai është privuar nga stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet parashtresë adekuate”, thonë nga policia./Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme