Gjenerali Demiraj pas aksionit të ROSU: Shqiptarët janë 8 milion në Ballkan dhe nuk mund të shpërfillen më!

Ish gjenerali i ushtrisë shqiptare, Dritan Demiraj, i cili ka mbi vete mbi 10 misione ne Afganistan, disa libra te shkruara nga ana e tij, tashmë në detyrë të trajnuesit kundër terrorizmit në Amerikë, është ndjerë i lumtur pas veprimit të forcave “ROSU” për të ndalur trenin ilegal serb të hyjë në Kosovë.

Demiraj ka kujtuar se shqiptaret janë 8 milion në Ballkan dhe nuk mund të shpërfillen më./BS

Ja postimi i tij i plotë

Respekt Forcave Speciale te Kosoves per ndalimin e trenit serb.

E kam thene shpesh dhe do te vazhdoj vellezer, reciprociteti me serbet dhe kedo tjeter qe abuzon me shqiptaret eshte rruga me e mire per ne.

Shqiptaret jane 8 milion ne Ballkan dhe nuk mund te shperfillen me.

Nese do te jemi te forte dhe te bashkuar nuk ka armik qe te na mposhte.

Ju faleminderit vellezer te forcave speciale dhe duhet ta dini se nuk jeni vetem. DD

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme