Grabitje e armatosur në Gjilan

Një femër derisa ishte duke punuar në një market në Gjilan, aty ka hyrë një i dyshuar dhe duke kanosur viktimën me armë nga kasaforta ia ka grabitur rreth 300 euro dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme