Gresa Behlulit po ia mbulon nëna barkun, është shtatzën?

Gresa Behluli shtatzën, nëna po ia mbulon barkun.

Gresa Behluli dhe Shkurte Fejza kanë postuar një fotografi të përbashkët.

Aty shihet Shkurte Fejza derisa po ia mbulon me duar barkun Gresës,shkruan Kosovarja.

Fansat po aludojnë për një shtatzani të dytë të këngëtares.

Kujtojmë që ajo vitin e kaluar mori epitetin nënë nga djali i saj Dielli.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme