Bledi Mane tregon këshillën që i dha Luizit: “Dallaveraxhi me 5 yje”

“Dallaveraxhi me 5 yje”, Bledi Mane tregon këshillën që i dha Luizit.

Gazetari i njohur, Bled Mane, ka qenë një ditë më parë i ftuar në emisionin “S’e luan Topi” në Top Channel, ku ka folur për jetën e tij private dhe jo vetëm.

Gjatë kësaj interviste, Mane është pyetur edhe në lidhje me disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, me të cilët pati një rrugëtim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gazetari i njohur u shpreh se Luizi Ejlli e meritonte fitoren. Sipas tij, ai ishte një dallaverexhi me 5 yje dhe ishte i programuar për t’a fituar atë.

Madje Mane tha se i ka dhënë disa këshilla këngëtarit të dashur për publikun, që të mos i kthehet veseve dhe që të mos e humbë këtë shans që i erdhi sërish.

“E meritonte fitoren. Ishte një dallaverexhi me 5 yje. Ishte programuar për t’a fituar atë, vetëm se i kam lënë një porosi. Luiz, erdhi koha jote mos e humb këtë shans. Në qoftë se herën e parë u ngrite dhe u zhduke e u rrëzove, kësaj radhe duhet të jesh mirënjohës, Top Channel, produksionit, publikut dhe mos e ul piacën, mos u kthe përsëri te veset. Trego karakter”, tha ai.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme