Hasanbegasit e shajnë dhe e dëbojnë Gruevskin (Video)

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski dhe kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski nuk janë mirëpritur në lagjen e Hasanbegut, raporton SHENJA.

Banorët janë shprehur të revoltuar nga siç thonë ata mungesa e ndihmës së shtetit në këto momente për ta, për dallim nga vendbanimet me shumicë maqedonase ku sanimi i dëmeve po bëhet në mënyrë të shpejtë dhe efikase.

Në fund të videos mund të vërehet edhe revolta e banorëve të Hasanbegut ndaj partisë shqiptare në pushtet, BDI. Ata përdorimin fjalë ofenduese për këtë parti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme