Hedh iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë dhe ja çka ndodh (Video)

Sakte.net /e Premte 30 Shtator 2016 – 17:27

Një vlogger ukrainas ka hedhur iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë për të provuar nëse do të mbijetonte.

Ai e hodhi iPhone 7 me vlerë 750 dollarë ngë maja e Burj Khalifa në Dubai.A YouTube vlogger has thrown his £719 iPhone Plus off the Burj Khalifa - the world's tallest building - in Dubai, and surprisingly it didn't survive

 

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3815472/Wave-goodbye-719-Man-THROWS-iPhone-7-Plus-world-s-tallest-building-doesn-t-survive-fall.html#v-4074732881397632831

In his video, TechRax said: 'I'm going to go the 148th floor and frickin' drop test the iPhone 7 Plus'

Më pas vloggeri tentoi ta gjente me një aplikacion, por celulari rezultonte i fikur, ndoshta ishte shkatërruar komplet.

Por fansat janë tërbuar me vloggerin.

“Mund të kishte goditur njeri në kokë me iPhone-n, të tilla shaka nuk bëhen në zona të banuara”, shkruante një prej tyre./gazetatema/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme