Incident mes dy grupeve në Tetovë, një i lënduar rëndë

Një incident i dhunshëm mbrëmë ka ndodhur në qendër të Tetovës. Bëhet fjalë për rrahje të dhunshme midis dy grupeve të të rinjve. Siç mësohet nga ky incident me plagë të rënda ka përfunduar një person në Klinikën e Tetovës.

Nga Spitali Klinik për portalin TetovaSot konfirmojnë se kanë pranuar një pacient me lëndime të rënda në kokë, krah dhe disa pjesë të trupit ku më pas është transferuar në Spitalin Klinik të Shkupit.

Ende nuk dihen arsyet e rrahjes. Nga policia nuk ka asnjë informacion zyrtarë ku në çdo moment pritet të zbardhen edhe motivet e rrahjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme