Intervista SAKTË me Dardan Sejdiun

Intervista SAKTË me nënkryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje dhe nënkryetarin e Komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiun.
Autor: Xhevdet Pozhari

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme