Intervista SAKTË me Lirak Çelaj

Intervista SAKTË me zëvendësministrin e Ministrisë së Drejtësisë dhe kryetarin e degës së PDK-së në Prishtinë, Lirak Çelaj.
Autor: Xhevdet Pozhari

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme