Jetë ëndrrash, Luana Vjollca sapo na prezantoi me veturën e saj super-luksoze

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, Luana na ka prezantuar me veturën e saj luksoze./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme