Remzije Osmani uron me zemër nënën për ditëlindje

Remzije Osmani, sot ka ndarë një fotografi me të dy prindërit.

Qëllimi i këtij postimi ishte ta uronte nënë për ditëlindjen.

Këngëtarja shkruan “Urime e dashura NANE ditelindjen, KU KA ME TE DASHUR DHE ME TE CMUAR SE SA Ti ❤️💯💯

Me rastin e ditëlindjes së nënës ajo mori shumë urime nga familjarë, miq e ndjekës, shkruan Kosovarja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme