Kaq shumë ka ndryshuar Greta Koci pasi u bë nënë

Këngëtarja Greta Koci është prej një jete në skenë dhe numëron shumë këngë hite.

Ylli i muzikës vitet e fundit është më pak prezente me projekte të reja muzikore.

Greta, së fundi i është përkushtuar më tepër jetës familjare dhe rrites së të birit, me të cilin edhe poston fotografi kohë pas kohe, shkruan Kosovarja.

Siç mund ta shihni, Greten e ka ndryshuar mjaftë mëmësia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme