“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

Edhe reperi Getinjo qenka në listën e fytyrave të showbizit që është i përkushtuar ndaj fesë muslimane.

Në llogarinë e tij në “Instastory” ka publikuar momentin kur është duke u falur dhe duke ndarë një mesazh për të gjithë fansat e tij.

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë, kërko falje, kërkon shpetim dhe shëndet”, shkroi ndër të tjerash.

Ky postim erdhi pas sulmit të Izraelit në Rafah, ku 60 civilë u vranë dhe qindra u plagosën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme