Kështu do të duket Samsung Galaxy A5 2017 (Foto)

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Samsung është duke tentuar të rikthehet shpejt në treg pas dështimi me Galaxy Note 7. Gjiganti i teknologjisë e ka gati lansimin e e Samsung Galaxy A5 dhe se fotot e këtij tipi kanë filluar të rrjedhin.

Në fotografitë e para, Galaxy A5 duket se është më i afërti me pamjen e Galaxy S7 ndërsa pritet të ketë ekran 5.2 inch. Memoria e tij do të jetë 16 GB kursa sistemi operativ Android do ta ketë 7.0 Nougat të instaluar./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme