Kështu i propozon martesë zjarrfikësi pilotes së helikopterit (Video)

Një zjarrfikës gjerman, kishte planifikuar me javë të tëra se si t’i propozonte të dashurës së tij për martesë.

Pasi e kishte menduar mirë planin, tërë javën nuk ka fjetur nga emocionet, shkruan lajmi.net.

E dashura e tij nuk e kishte kuptuar planin e tij, ajo si zakonisht ishte në fluturim gjatë ditës, nga që punonte si pilote helikopteri.

Zjarrfikësi kishte vendosur në pistë dy shenja të mëdha që dalloheshin nga qielli “Po” dhe “Jo”. Derisa e dashura e tij afrohej, ai e mori në telefon dhe e pyeti nëse do të martohej me të. Ulja e helikopterit tek njëra shenjë ishte përgjigja që do të jepte e dashura.

Se cila ishte përgjigja e saj, ta shohim në vazhdim…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme