Kim Mehmeti: Votoni BESËN, ndëshkoni të pabesët e BDI – së

Shkrimtari dhe publicist Kim Mehmeti ka bërë thirrje që të dalin të gjithë të votojnë në zgjedhjet e 11 dhjetorit, njofton portali Sakte.net

“Le të dalim të gjithë të votojmë, le të dëshmojmë se jemi popull me BESË dhe se dimë të dallojmë BESATARË dhe të PABESË! Le të dalim të votojmë kundër të keqes, le të tregojmë se nuk e shesim krenarinë tonë, se nuk i kemi frikë qyqarët e BDI’së që e dhunojnë popullin e vet vetëm për t’i forcuar qarqet politike e policore maqedonase! Këtë ua kemi borxh fëmijëve tanë, këtë ia kemi borxh vetvetes!”/Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme