Kjo është kënga që PDK-ja do ta përdorë gjatë fushatës zgjedhore (Video)

Partia Demokratike e Kosoës si slogan gjatë zgjedhjeve e ka përdorur Fillimin e Ri.

Ndaj kësaj motoje ata nuk u larguan pavarësisht edhe koalicionit me AAK-në dhe Nismën për Kosovën.

Për Fillimin e Ri, PDK-ja ka realizuar edhe një këngë e cila do të përdoret gjatë fushatës parazgjedhore, raporton lajmi.net

Kjo këngë u interpretua edhe sot gjatë një organizimi të PDK-së në Sallën e Kuqe nga Arbnore Zogjani, tekstin e së cilës e ka shkruar Luaras Uka.

Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni këngën. /Lajmi.net/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme