Komuna e Prishtinës flet për ndarjen e banesave sociale

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Drejtori i Shëndetësisë dhe i Mirëqenies Sociale, Arben Vitia, do të mbajnë konferencë për media.

Në konferencë do të flasin mbi procesin e deritanishëm të ndarjes së banesave sociale.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme