Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

Familja Dehari ka paralajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme për medie. Lajmin e ka bërë të ditur Vetëvendosje, në një kumtesë të lëshuar për medie.

“Sot në ora 16:30, prindërit e Astrit Deharit, Avni dhe Xhemile Dehari bashkë me aktivistët Dardan Molliqaj dhe Sami Kurteshi mbajnë konferencë për media tek restorant “Vila Panorama”, në Zllatar të Prishtinës”, thuhet në njoftimin e lëshuar për medie.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme