Kroati me vajzën shqiptare vallëzojnë së bashku

Një fotografi sa një mijë fjalë.

Ky është një hit! Një shqiptare dhe një kroat kanë vallëzuar para ndeshjes Kroacia – Shqipëria.

“Që nga mëngjesi në rrugët e qytetit gjerman (Hamburg) janë në atmosferë fenomenale.

 Tifozët kroatë dhe shqiptarë kënduan së bashku para ndeshjes, madje një i ri nga Kroacia dhe një vajzë nga Shqipëria kanë kërcyer dhe kanë kënaqur të gjithë të pranishmit, shkruan media kroate “24 sata”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme