Kryeziu-Mustafës: Korrupsionin po e lufton ai që ka 72 dosje në Prokurori

Njëri prej ish-udhëheqësve të LDK-së, Eqrem Kryeziu është tallur me Kryeministrin Isa Mustafa i cili ka thënë se do ta luftojë korrupsionin.

Këtë deklaratë Shefi i Qeverisë e ka thënë para Zëvendëspresidentit amerikan, Joe Biden.

Mirëpo, Eqrem Kryeziu ka treguar një dialog të fqinjëve të tij rreth zotimit të Kryeministrit për të luftuar korrupsionin.

Ky është postimi i plotë:

“Absurdi me “A” të madhe

– Kush qenka ky burrë shteti që i premton Mikut të Madh të Kosovës se do ta luftojë korrupsionin? – e pyeti një i huaj një fqinjin tim.

– Është personazhi i 72 dosjeve për korrupsion, – u përgjigj fqinji dhe vazhdoi të rrufiste qetë-qetë kafenë e përditshme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme