Kush është ministri i ri i ekonomisë Kreshnik Beteshi?

Ministri i ekonomisë që është propozuar nga BDI që të jetë pjesë e qeverisë së re është Kreshnik Bekteshi nga rajoni i Kërçovëës, raporton portali “tetova1”.
Bekteshi njihet si kuadër i afërt me kreun e Kërçovës Fatmir Deharin dhe viteve të fundit ka qenë promotor ekonomik i Republikës se Maqedonisë në Bruksel. /tetova1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme