Ky është çmimi marramendës i Porsche 911 Turbo (FOTO)

Kompania gjermane Gemballa, e ka përpunuar një Porsche 911 Turbo, duke ia ndryshuar pak linjat e jashtme, kuajfuqitë dhe shtuar teknologjitë.

Mirëpo, për të gjitha këto, duhet të paguhen hiq më pak se 389 mijë euro.

Sidoqoftë, makina me 3.8-litra dhe gjashtë cilindra turbo-dyshe, tashmë ka në total 800 kuajfuqi.

Trupi i makinës është mbuluar me metal nga fibrat e aluminit, që e ka rritur për një centimetër në gjatësi dhe gjerësi.

Ajo që bie në sy më së shumti është ngjyra rozë e mbyllët, kurse enterieri është mbuluar me lëkurë kualitative.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme