Ky është plani i Policisë së Kosovës për nesër

Burime të gazetës “Zëri”, bëjnë të ditur se është rritur numri i forcave të Policisë së Kosovës për të bërë sigurimin nesër ku edhe është paralajmëruar të mbahet protestë nga lëvizja Vetëvendosje.

Po ashtu, mësohet edhe KFOR-i, ka urdhëruar që të gjithë civilët e saj të armatosen dhe të bëhen gati për nesër.

Burime të njëjta kanë informacione që nesër mund të pengohen disa deputetë dhe mos të lejohen të dalin nga shtëpitë e tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme