Ky përqafim i Luizit për të bijen tregon gjithë dashurinë e botës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito pak muaj më parë kanë mirëpritur të bijen, fëmijen e tyre të parë.

Vajza e vogël ka sjell gëzim e shunë lumturi në jetën e çiftit, të cilët lidhjen e tyre e jetuan e vazhdojnë ta jetojnë publikisht.

As të bijen nuk e kanë fshehur, madje krenarisht e kanë shfaqur para publikut të gjërë, shkruan Kosovarja.

Në këtë foto shihet Luizi duke i dhuruar një përqafim të ngrihtë vajzes së tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme