Remzie Osmani po e shijon kohën në këtë vend përrallor

Këngëtarja Remzie Osmani ja ka marrë dorën rrjeteve sociale, andaj edhe nuk po ndalet.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, poston gjatë gjithë kohës këngë, paraqitje e momente nga jeta e saj.

Remzia, nuk kursehet së postuar as gjëra nga përditshmëria dhe eksperiencat e bukura të përditshme, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja që nuk ndalet, këto ditë po e shijon kohen në këtë vend përrallor dhe këtë e ka treguar edhe përmes rrjeteve sociale.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme