LAJMI I FUNDIT: Vjen zarfi i zi, Luizi përjashtohet përfundimisht nga Big Brother

Vjen zarfi i zi, Luizi përjashtohet nga Big Brother VIP Albania.

Luiz Ejlli është shndërruar në personin më të përfolur dhe më viral të momentit.

Pas një pauze relativisht të gjatë në fushën e muzikës, ai u aktualizua me pjesëmarrjen në “BBVA”.

Ka pasur shumë shpesh aludime se Luizi mund të përjashtohet, mund ta lë shtëpinë, e të ngjashme, shkruan kosovarja.

Por, asgjë e tillë nuk ka ndodhur, nuk ka ardhur asnjë lajm e zarf i zi për të, është thjeshtë 1 prilli dhe po nuk luajtën “aprilili” me Luizin, me kë tjetër mund ta bëjmë këtë herë.

1 PRILLI!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme