Stresi më në fund thyen akullin, tregon se çka ndodhi me të dhe Kejsin pas Big Brotherit

Pas BBVK, flet Stresi se çfarë ka ndodhur mes tij dhe Kejsit.

I ftuar sot në një intervistë për RTSH, Stresi ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother VIP Kosova, ku u shpall fitues i edicionit të parë.

Reperi ka folur edhe për raportin që ka tani me gruan e tij, Kejsin.

Artisti ka zbuluar se kanë komunikuar edhe privatisht pas fitores së tij.

Ai tha se ajo e ka telefonuar dhe ka komunikuar me të, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme