LDK : Po bëhet fushatë e ashpër kundër nesh !

Shefja e stafit të Kryeministrit, Vlora Dumoshi ka thënë se po bëhet fushatë e egër kundër LDK-së.

Ajo në një shënim në Facebook tha se LDK është më bukie se kurrë, raporton Gazeta Blic.

Shënimi i plotë:

Fushatë e ashpër kundër LDK-së.

Por, si gjithherë LDK nuk bie pre e spekulimeve, por e tregon vetveten në mbrojtje të interesave të shtetit dhe qytetarëve.

Uniteti është vlerë dominuese e LDK-së e cila nuk mund të luhatet dhe të manipulohet me te.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme