Lika dhe krahu i luftës bojkotuan takimin e BDI-së në Tetovë

Ish deputeti i BDI-së dhe njëri ndër bashkëpuntorët më të afërt të Ali Ahmetit, Hazbi Lika nuk është present sonte në takimin që BDI po zhvillon në Tetovë, transmeton portali tetova1.

Siç mund të shihet edhe në fotot, Hazbi Lika nuk është në mesin e funksionarëve të BDI-së.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme