Lladrovci nga sot në krye të Drenasit

Ramiz Lladrovci, i cili më 18 dhjetor fitoi në garë për kryetar të Drenas, sot do të jep betimin e të parit të këtij qyteti

Ceremonia inauguruese zhvillohet në ora 13:00 në Asamblenë Komunale të Drenasit, kurse pas betimit Lladrovci do të vendosë kurora lulesh në varret e dëshmorëve në Prekaz dhe Likoshan.

Lladrovci ka njoftuar se në ora 15:00, do t’i pres në një takim familjet e dëshmorëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme