Lola Haradinaj merr vendimin që askush nuk e priste

Kur flasim për vajzat e bukura në vendin tonë, në mendje padyshim vjen edhe Lola Haradinaj.

E njohur për këmbët e gjata por edhe flokët e gjata dhe plotë volum, Lola vendos të ndryshoj Së fundmi ajo ka ndryshuar stilin e flokëve, duke i shkruar dhe i dhënë një ngjyrë tjetër, shkruan Kosovarja.

Ky vendim i bukuroshes u komentuar pa fund nga ndjekësit në imazhet e publikuara nga vet ajo.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme