LrPDSH paralajmëron hyrjen në Qeveri

Menjëherë pas lirimit nga spitali të liderit të LrPDSH, Ziadin Sela, portale të afërta me këtë parti, duke u thirrur në burimet e tyre të brendshme kanë publikuar lajme të cilat pretendojnë se emrat që do t’i bashkëngjiten kabinetit qeverisës së Zoran Zaev nga radhët e Aleancës Shqiptare, janë Arben Taravari i cili përflitet si ministër i ardhshëm i shëndetësisë dhe Vesel Mehmedi që sipas këtyre informacioneve do të jetë nënkryetar i parlamentit të Maqedonisë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme