Luizi më i lumtur se kurrë, sapo erdhi lajmi shumë i mirë për të

Vjen lajmi i mirë për banorin më të përfolur, Luizin.

Vjen lajm i mirë për Luizin pasi instagrami i tij u mbyll për disa orë ditën e sotme. Ai është rihapur përsëri.

Akaunti me 637 mijë ndjekës është rihapur po në emër të mortrës së tij.

Besojmë se në ditët në vazhdim do të publikohet dhe arsyeja pse u mbyll dhe çfare po ndodh me profilin e tij.

Ja dhe prononcimi që ka bërë motra e Luizit:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme