Luizi-Oltës: Nuk do të komunikoj me ty deri sa të dalim së bashku në nominim

Luiz Ejlli kësaj rradhe ka vendosur që lojën e tij ta vazhdojë ndryshe.

Ai ka deklaruar se tash e tutje nuk do të diskutoj me Oltën, deri sa të dalin në nominim “kokë më kokë”.

Luizi: Nga ky moment e mbrapa me mua s’ke asnjë lloj komunikimi. Mos më bëj të të të injoroj se del keq. Kështu që po ta them para.

Olta: Po, shumë faleminderit

Luizi: Nga ky moment ti me mua nuk ke as mirëmëngjes

Olta: Faleminderit që e the

Luizi: Dhe kisha pasur qef të mos e përmendësh emrin tim, siç nuk do ta përmend as unë. Të jap fjalën

Olta: Unë mos të përmend emrin ty?

Olta: Sa herë të më teket, se je banor i shtëpisë.

Luizi: Unë nuk ta përmend. Për mua nuk ekziston deri në momentin kur të jesh në nominim kokë më kokë me mua. Vetëm atëherë do flas.

Olta: Po, dhe pse s’do flasësh ti?

Luizi: Se është mendimi im. Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie

Olta: Po fol tani se ne po flasim, po bëjmë sqarimin e fundit

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme