“Zgjohem dhe fle përballë teje. 2424 vetëm me ty”, Kiara po ‘shkrihet’ pas Luzit

Është një nga këngëtarët më të përfolur të momentit në botën e showbizz-it, Luiz Ejlli është banori më pretendent për të fituar çmimin e madj në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Nga largimi i moderatores Kiara Tito, këngëtari është parë i mërzitur e së fundmi ka bërë dhe një bisedë me Visin duke u shprehur se do të dëshironte ta dinte si e sheh Kiara tani nga jashtë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores duke e quajtur ‘luan’ këngëtarin.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 2424 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!”, ka shkruar ajo.

Ndonëse Luizi tani po vazhdon i vetëm lojën brenda shtëpisë ai u shpreh se e kishte parë vetën në finale bashkë me Kiarën, tani ai ndihet i shqetësuar se si do t’i përballojë Kiara kritikat jashtë shtëpisë që bëhen kundrejt saj.

Kujtojmë se Kiara la përfundimisht garën të shtunën për çmimin e madh të “Big Brother Vip”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme