Luizi “plas” Oltën, nuk i përgjigjet në këtë pyetje

Olta pyet Luizin për nominimet, ai refuzon të përgjigjet.

Olta ka pyetur Luizin se mes Deas dhe Kristit, kë do të zgjidhte për ta vendosur në një nominim me të dhe Qetsorin.

Por Luizi refuzoi të jepte përgjigje dhe tha se nuk flet për nominime.

Kështu, Olta nuk ka marrë përgjigje për pyetjen e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme