“Kujdes me Jorin Luiz se Kiara vëzhgon!”

Luiz Ejlli duket se po e merr veten nga mungesa e partneres së tij, Kiara Tito.

Sot ka bërë batuta me Jorin duke i thënë se do nesër do na bësh me dhimbje zemre.

“Jo vetëm mua po shumë e shumë të tjerë. S’mendon ti për këto familje shqiptare që mund të krijosh kaos në lidhjet e tyre.

Imagjino të ishte bërë Big Brother në periudhë karantine, çfarë kishe bërë ti”, i tha Luizi Jorit e cila duket se i ka marrë me shaka këto batuta të këngëtarit. Po Kiara si mund ti ketë marrë këto batuta të tij. Me sportivitet apo mund të jetë bërë xheloze?!

Ndersa nga ana tjeter Kiara sapo ka dale nga shtepia ka fshire cdo gjurme te ish te dashurit te saj Butrint Imerit per te cilin u komentua shume sa ishte ne shtepi pasi sapo dilte nje kenge e tij ajo vallezonte me te.

Por kur doli ajo jo vetem qe fshijti cdo gjurme por edhe kur u pyet per te ne interviste tha se nuk pranon te flas pasi ka 10 vite qe ka kaluar dhe e kane kthyer portalet jo ajo.

Ajo tani po e mbeshtet te dashurin e saj aktual Luizin ku nje dite me perpara ajo publikoi nje foto te Luizit ku shihet duke qare per Kiaren dhe shkruajti Te dua.

Ndersa ajo ka reaguar edhe sot me nje video ku e ka quajtur Luan dhe ka thene se me te fle e me te zgjohet duke i dhene kurajo qe te vazhdoj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme