Me në fund zbulohet arsyeja e ndarjes së Vivit dhe Getinjos

Çifti i cili u bashkuan në Big Brother VIP Kosova, Vivien dhe Getinjo duket se gjatë javës që po e lëmë pas, i kanë ndarë përfundimisht rrugët.

Burimet e Prive kanë mësuar se arsye të ndarjes u bënë debatet e vazhdueshme me njëri-tjetrit, përcjell Klankosova.

Bëhet e ditur se një prej debateve më kulminante ka ndodhur në Zvicër, të nesërmen e ditëlindjes, atje ku Vivien shkojë për ta festuar 30-vjetorin krahë personit të zemrës.

Gjithashtu, është bërë e ditur se tashmë ajo është kthyer në Tiranë, ndërsa Getinjo ka vazhduar të qëndrojë në Zvicër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme