Mediat pro-qeveritare në Maqedoni shqiptarët e Haraçinës i quajnë kriminel

Është dashur një takim i zyrtarëve të LSDM-së me banorë të Haraçinës dhe kjo t’i irritojë mediat pro-qeveritare dhe t’i quajnë banorët e Haraçinës kriminelë.

Siç merret vesh nga banorët e Haraçinës, vizita e Oliver Spasovskit dhe Lupço Nikollovskit në Haraçinë ka ndodhur pasi LSDM ka angazhuar eskavator që të pastrojnë rrugët dhe lagjet e kësaj komune, pasi institucionet nuk kanë reaguar aspak për të pastruar rrugët, thonë banorët./

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme