Memedi: Qetësoni qytetarët pasi mund të shkaktoni trazira

Deputeti i ‘Aleancës për Shqiptarët’, Vesel Memedi ka reaguar ndaj deputetëve të VMRO-DPMNE-së duke ju bërë thirrje që të reagojnë me maturi dhe mos nxisin konflikte.

”Ju bëjë thirrje që të mos nxisni urrejtje dhe mos bëni thirrje për ndjellje të urrejtjes. Qetësoni qytetarët tuaj pasi kjo mund të ndikojë që të shkaktoni trazira në vend. është shume e rëndësishme që duhet ta dini mënyrën se si të qetësoni qytetarët e Maqedonisë.” tha Memedi nga foltorja e Kuvendit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme